Berní rula královéhradeckého kraje

Text dotazu

Dobrý den, nemáte prosím ve Vaší knihovně knihu Berní rula královéhradeckého kraje? Pokud ano, zajímala by mě data ze vsi Rokytníku, sedlák Jan Čepelka. Předem moc děkuji za odpověď a přeji fajn den.

Odpověď

Dobrý den,

v příloze Vám posílám naskenovanou stránku z Berní ruly, dole najdete sedláka Jana Čepelku.

Použité zdroje

Pešák, Václav. Berní rula. Sv. 13. Díl 2., Hradecký kraj. 1. vyd. Praha : Státní pedagogické nakladatelství, 1954. Archiv Země České. 521 s.

Přílohy