Báseň Williama Kean Seymoura "Fighter Pilot" - český překlad.

Dobrý den.
Na památníku československých pilotů RAF v Praze na Klárově je napsán citát z básně Williama Kean Seymoura "Fighter Pilot", "Stíhací pilot".
Rád bych věděl zda existuje básnický překlad tohoto díla do češtiny. Nejlépe na nějaké www. stránce, nebo alespoň, kde je dostupné případné knižní vydání.
Překlady, které jsem nalezl na internetu pocházejí z automatických překladačů. Tam ale mnohé formulace nedávají žádný smysl a samozřejmě nemají umělecké provedení.
Předem děkuji za pomoc.

je nám to líto, ale ani přes dvoudenní snahu se nám nepodařilo požadovaný překlad dohledat.

Jazyk, lingvistika a literatura

Knihovna Filozofické fakulty UK