Bankovnictví, Zemědělství

Text dotazu

Dobrý den,
našla bych v knihovně nějaké knihy z oblasti bankovnictví nebo finančního trhu v Polsku nebo zemědělství v Polsku? Česky nebo polsky. Moc děkuji předem za pomoc. Přeji hezký den

Odpověď

Dobrý den,

našla jsem pouze jednu vyhovující knihu, jejíž odkaz uvádím v použitých zdrojích. Je to kniha z oblasti zemědělství, je momentálně dostupná k vypůjčení, z dalších oblastí nemáme nic.

Na dotaz zemědělství v Polsku mi katalog vyhledal i další knihy, jsou ale starší nebo se mi zdají nevyhovující, pro jistotu přikládám kopii stránky v příloze.

Přeji příjemný den.

Použité zdroje

KOKUREWICZ, Dorota. Ekologia: atlas ilustrowany. Dorota Kokurewicz ; redaktor Wojciech Głuch. Wrocław: Europa, 2006. ISBN 83-7407-044-7.

Přílohy