babyboxy

Text dotazu

Dobrý den, prosím o zaslání nabídky odborných textů, historických pojednání, právní úpravy a úryvků z literárních děl, týkající se tématu babyboxů a opuštěných dětí. Velmi děkuji.

Odpověď

Dobrý den,

o babyboxech  a vlastně i o opuštěných dětech  bylo napsáno velké množství článků i příspěvků v knihách (sborníky, jednotlivé kapitoly v monografiích apod.).

Knihy můžete hledat sama podle klíčových slov (předmětových hesel) ve volně přístupném elektronickém katalogu Národní knihovny ČR na www.nkp.cz, katalogy a databáze, báze NKC - knihy; články jsou v bazi ANL, vyhledává se stejným způsobem. Pokud byste chtěla zpracovat na toto téma rešerši, je to možné, ale je-li to rešerše k nějaké školní nebo vědecké práci, potřebujeme podle našich podmínek souhlas vedoucího práce. Součástí Vaší práce je totiž najít si zdroje, informace, literaturu a vypracovat k tomu rešerši. Pokud by byla rešerše vypracována námi, mělo by to být v práci uvedeno.

Obor

Informace o vydaných dokumentech

Okres

--

Knihovna

Národní knihovna ČR

Datum zadání dotazu

26.11.2013 15:35

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Kolik je 10 + 4?

Hledání v archivu