Autor dokumentu

Text dotazu

Dobrý den,

ráda bych se zeptala, kdo je autorem tohoto dokumentu a na jeho bližší specifikaci. Ráda bych ho citovala ve své práci, ale nemám k tomu potřebné informace. Nedaří se mi je dohledat. Děkuji moc.

http://www.knihovnahk.cz/[…]/materialy_Romska_rodina.pdf

Odpověď

Dobrý den,

nejedná se o žádný oficiálně vydaný dokument, je to pouze shrnutí přednášky Specifika komunikace s Romy s ohledem na prostředí knihoven, která se uskutečnila 11. 3. 2014 v naší knihovně v rámci valné hromady SKIP 08 Východní Čechy. Asi bych dokument citovala jako příspěvek na webu. S citacemi Vám pomůže stránka www.citace.com