Arnošt Chleborád. Popis okresu bechyňského

Text dotazu

Zdravím a přeji hezký dobrý den. Při sestavování rodokmenu rodu jsem se dozvěděl o publikaci Arnošta Chleboráda – Popis okresu bechyňského, měl bych dotaz, zda uvedenou publikaci nemáte k nahlédnutí či půjčení. Předem děkuji.

Odpověď

Dobrý den,

tuto publikaci jsme nalezli ve fondu Národní knihovny, http://www.nkp.cz, záložka Katalogy a databáze, báze NKC :

[Č.záznamu: 000539260]
Popis okresu bechyňského : na oslavu 10 let. výročí trvání Československé republiky a na paměť  80letého zrušení roboty / Sepsal Arnošt Chleborad .... -- V Bechyni : Okresní záložna hospodářská, 1928. -- 494 s. (http://aleph.nkp.cz/F/?func=direct&doc_number=000539260&local_base=NKC)

Knihu je možné vypůjčit si do některé ze studoven Národní knihovny s platným průkazem čtenáře, http://www.nkp.cz/pages/page.php3?nazev=Pro_uzivatele_a_navstevniky&submenu2=16. Pokud tento průkaz zatím nemáte, můžete se v NK předregistrovat (http://www.nkp.cz/pages/page.php3?nazev=Predregistrace_uzivatelu&submenu3=174) a knížku si na základě předregistrace ke studiu objednat. Předregistraci je nutné dokončit osobně v NK do 7 dnů.

Obor

Informace o vydaných dokumentech

Okres

--

Knihovna

Národní knihovna ČR

Datum zadání dotazu

04.06.2012 08:28

Irena Cejnarová píše:
Neděle 15.11.2015 11:25
Dobrý den, kniha vyšla v reedici ve firmě GARN, lze si ji objednat, stojí 600 Kč. Také jsem ji dlouho sháněla.
Zdravím,C.
Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Kolik je 4+4 ?

Hledání v archivu