Archivujete časopis Rekord rok 1949?

Text dotazu

Časopis rekord byl list fotbalového svazu který vychazel asi do r 1950. Máte některé ročniky tohoto časopisu, hlavně mne zajima ročník 1949.?

Odpověď

Dobrý den,

časopis Rekord: československý všesportovní list. Praha: Karel Klapač, vycházel pod tímto názvem v letech 1930-1948. Posléze byl nahrazen názvem Instruktor kopané: list ústředí kopané ČOS. Praha: ČOS, 1949-1950. Po druhým názvem je k dispozici i časopis z roku 1949.

Pokud jste registrovaným čtenářem Národní knihovny, můžete si časopis objednat přes lístkový naskenovaný katalog, viz https://retris.nkp.cz/Catalog?sigla=ABA001&catalogId=010gk1%20%20%20%20&caseId=31&drawerId=1&recordId=31011377&bookmarkId=null&filterId=null&page=null&batchId=null&phase=null&batchUser=null. Časopis by Vám byl k dispozici k prezenčnímu studiu v knihovně.

Pokud nejste čtenářem knihovny a chcete se jím stát, doporučujeme prostudovat následující informace: https://www.nkp.cz/sluzby/dulezite-odkazy/jak-to-tady-chodi

V případě zájmu o papírové placené kopie z časopisu se můžete obrátit na email reference@nkp.cz