architektonická soutěž Rozárka

Text dotazu

Dobrý den,dne 7.12.2016 se konala ve vaší knihovně vernisáž projektů pro arch.soutěž rozárka.
Je možné zhlédnout všech 12 soutěžních projektů třeba v grafické podobě(jako má v současnosti výstava soutěžě na administrativní budobu Lesy ČR v galerii U přívozu -SVKHK) nebo je možné získat elektronickou podobu projektů?
Zveřejňované jsou pouze oceněné projekty.
Děkuji

Odpověď

Dobrý den,

naše knihovna pouze poskytovala prostory pro výstavu, kterou organizoval Magistrát města Hradec Králové, konkrétně Ing. Dana Kolková z odboru hlavního architekta (tel.: 495 707 619, e-mail: dana.kolkova@mmhk.cz). Kontaktujte prosím ji, my bohužel projekty nemáme k dispozici.