Anglicko-český environmentální slovník

Text dotazu

Vážení, ráda bych zjistila, zda existuje a kde by bylo možné získat ANGLICKO-ČESKÝ ENVIRONMENTÁLNÍ SLOVNÍK. Děkuji Vám za radu a přeji pěkný den.

Odpověď

Dobry den,

v Elektronickem katalogu NK CR - bazi NKC (http://sigma.nkp.cz/nkc/cze) a Soubornem katalogu CR (http://skc.nkp.cz) jsme nalezli nekolik anglicko-ceskych slovniku z oblasti ekologie a zivotniho prostredi. Zaznamy nalezenych knih jsou uvedene v priloze. Knihy si muzete prostudovat napr. v NK CR (signatury jsou uvedeny u jednotlivych zaznamu), pripadne si pomoci Souborneho katalogu CR (http://skc.nkp.cz) a Jednotne informacni brany
(http://www.jib.cz) muzete vyhledat i dalsi knihovny, ktere maji vyhledane slovniky ve svem fondu.

Vzhledem k roku vydani tytu publikaci jiz pravdepodobne nebudou k dispozici na kniznim trhu, pokud byste mela zajem kontaktovat jednotliva nakladatelstvi, naleznete jejich adresy v Adresari nakladatelu v CR - bazi NAK (http://sigma.nkp.cz/cze/nak).

Obor

Informace o vydaných dokumentech

Okres

--

Knihovna

Národní knihovna ČR

Datum zadání dotazu

25.02.2008 13:59

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Kolik je 4+4 ?

Hledání v archivu