Analýza současných produktů Troja

Text dotazu

Dobrý den, v rámci skupinového projektu na Vysoké škole obchodní v Praze jsme dostali za úkol vytvořit analýzu současných produktů Městské části Praha 7 Troja. Projekt se týká současných produktů v rámci cestovního ruchu a zaměřuje se na marketingový a produktový mix. Byli by jsme vděční za jakékoliv informace jak internetové zdroje tak odkazy na odborné publikaci popř.statistiky. Děkujeme.

Odpověď

Dobrý den,

co se týká marketingového a produktového mixu, zajímavé by pro Vás mohly být některé z publikací, které se těmto tématům věnují:

* FORET, Miroslav. Marketing pro začátečníky. 2. aktualiz. vyd. Brno: Computer Press, 2010. 152 s. Praxe manažera. ISBN 978-80-251-3234-0.

* PATÍKOVÁ, Petra. Analýza využití marketingových metod při řízení vybraného města [rukopis]. 2006. 92 l.

Pozn. Diplomová práce (Ing.)--Masarykova univerzita, Ekonomicko-správní fakulta, 2006. Plný text dostupný na adrese http://is.muni.cz/th/62903/esf_m/.

* KOTLER, Philip. a TRIAS DE BES, Fernando. Lateral marketing: new techniques for finding breakthrough ideas. Hoboken, NJ: Wiley, ©2003. xvi, 206 s.ISBN 0-471-45516-4.

* KOTLER, Philip. Marketing. Praha: Grada, 2003. 855 s. ISBN 80-247-0513-3.

* HADRABA, Jaroslav. Marketing: produktový mix - tvorba inovací produktů. Plzeň: Vydavatelství a nakladatelství Aleš Čeněk, 2004. 215 s. Vysokoškolské učebnice.ISBN 80-86473-89-9.

Pro získání informací o Praze 7 - Troja, které by se Vám mohly hodit k vaší práci, můžete využít publikace týkající se Prahy 7 nebo přímo webové stránky, které by měly být nejaktuálnější co se obsahu týče:

Naše Praha7.cz: měsíčník pro čtenáře z Prahy 7. Praha: Strategic Consulting, 2012- .

* POLÁK, Milan a kol. Praha 7 známá neznámá. Vyd. 1. Praha: Milpo media, 2012. 207 s. Knihy o Praze; sv. 54. ISBN 978-80-87040-25-6.

* BERAN, Lukáš a KRAJČI, Petr, ed. Slavné stavby Prahy 7. 1. vyd. v jazyce českém. Praha: Foibos Books, 2011. 270 s. Slavné stavby. ISBN 978-80-87073-38-4.

* TOMAN, Prokop, ed. Pražská čtvrť Troja. Vyd. 1. Praha - Troja: Nadace Quido Schwanka - Troja, město v zeleni, 2010. 357 s. ISBN 978-80-254-7167-8.

http://www.praha7.cz/ - oficiální stránky Prahy 7

http://www.mctroja.cz/ - oficiální stránky Prahy 7 - Troji

Všechny tyto tituly dohledáte v Souborném katalogu ČR (báze SKC, adresa: http://aleph.nkp.cz/F/), u záznamů jsou také informace o dostupnosti v českých knihovnách; v katalogu můžete také dohledat další publikace vhodné k zadané školní práci.