analýza nákladů v ubytovacím zařízení - literatura

Text dotazu

Dobrý den, potřebovala bych poradit titul, ve kterém je popsána analýza nákladů v ubytovacím zařízení. Děkuji.

Odpověď

Dobrý den,

K Vašemu tématu zasíláme záznamy z báze NKC Národní knihovny, http://www.nkp.cz, záložka Katalogy a databáze.
Záznamy jsme  získali  zadáním klíčových slov - hotelnictví,hotely, financování.

-[Č.záznamu: 001994049]
 Podnikání v hotelnictví a gastronomii : pro střední a vyšší hotelové školy / František Smetana, Eva Krátká. -- 1. vyd. -- Praha : Fortuna, 2009. -- 160 s.

-[Č.záznamu: 000988799]
 Ekonomika 2 pro střední a vyšší hotelové školy / František Smetana, Eva Marešová. -- 1. vyd.. -- Praha : Fortuna, 2000. -- 221 s.

-[Č.záznamu: 000113273]
Podnikatelská činnost ve společném stravování a hotelnictví / Jaroslav Liška. -- 1. vyd.. -- Brno : Vydavatelství Masarykovy univerzity, 1995. -- 83 s. :

-[Č.záznamu: 002032207]
 Finanční management v hotelnictví a cestovním ruchu : distanční studijní opora / Petr Suchánek. -- Brno : Vysoká škola obchodní a hotelová, 2010. -- 122 s.

-[Č.záznamu: 001178152]
Peníze, finanční trhy a banky / Věra Košteková. -- Vyd. 1.. -- Praha : Vysoká škola hotelová, Katedra ekonomie a práva, 2002. -- 131 s.
Obsahuje bibliografii a bibliografické odkazy.

-[Č.záznamu: 002193747]
 Hotelový provoz : distanční studijní opora / Olga Kubová. -- Vyd. 1.. -- Brno : Vysoká škola obchodní a hotelová, 2010. -- 179 s.
Obsahuje bibliografii a bibliografické odkazy .

-[Č.záznamu: 001717651]
 Moderní trendy v ubytovacím a stravovacím zařízení / kolektiv autorů. -- Vyd. 1.. -- Praha : MAG Consulting, 2007. -- 55 s.
Obsahuje bibliografické odkazy.