ADI liatiny

Text dotazu

Aké články a v akých publikáciach boli publikované na tému ADI liatin od roku 2000?

Odpověď

Dobry den,

dekujeme Vam za vyuziti sluzeb Ptejte se knihovny.

Vas dotaz je prilis specificky a vyzaduje spise resersnich sluzeb. Resersi si muzete
objednat prostrednictvim weboveho formulare. Jedna se o placenou sluzbu, veskere informace (napr. cenik, dobu dodani, ukazkovou resersi) naleznete zde:

https://www.techlib.cz/cs/83651-reserse.

Nize uvadim prehled nahledanych dokumentu v katalogu ANL - Clanky v ceskych novinach,
casopisech a sbornicich a katalogu :
 Katalog: ANL - Články v českých novinách, časopisech a sbornících
(https://aleph.nkp.cz/F/ESSB3D8Q5SVY8RFXAIPS36QEBHN3D7FJMG7YK5YF7LRQNJV84U-50243?func=file&file_name=find-b&local_base=ANL)

Cyklická plasticita a únavová životnost izotermicky zušlechtěných LKG legovaných niklem = Cyclic plasticity and fatigue life of nickel alloyed ADI / Hana Tesařová ... [et al.]. -- 11 il.. --  7 obr., 4 tabulky In: Slévárenství. -- ISSN 0037-6825. -- Roč. 58, č. 3-4 (březen-duben 2009), s. 90-94

Votava, Jiří, 1979-
Abrazivní opotřebení plužních čepelí z ADI litiny / J. Votava, M. Černý, J. Filípek. --  13 il.. --  10 obr., 3 tab.. --  Literatura
In: Acta Universitatis Agriculturae et Silviculturae Mendelianae Brunensis. -- Brno. -- ISSN 1211-8516. -- Roč. 55, č. 1 (2007), s. 173-182

Filípek, Josef
Vliv struktury a podmínek zkoušky na velikost abrazivního opotřebení / Josef Filípek, Roman Březina. --  9 il.. --  7 obr., 2 tab.. --  Literatura
In: Acta Universitatis Agriculturae et Silviculturae Mendelianae Brunensis. -- Brno. -- ISSN 1211-8516. -- Roč. 55, č. 1 (2007), s. 45-53

Musilová, Iveta
Optimalizace výroby ADI litiny pro odlitky pracující v abrazivním prostředí / Iveta Musilová
In: Výzkum a vývoj ve slévárenství : sborník mezinárodní konference / [kolektiv autorů]. -- 1. vyd.. -- Ostrava : Vysoká škola báňská, 2005. -- ISBN 80-248-0899-4. -- s. 95-103

Šenberger, Jaroslav
Izotermicky kalená tvárná litina (ADI) - perspektivní materiál pro české slévárenství / Jaroslav Šenberger Ústav materiálového inženýrství, FSI VUT
In: Slévárenství. -- Brno. -- ISSN 0037-6825. -- roč. 51, č. 11-12 (200312), s. 451-455

Kohout, Jan
Deformační a lomové chování bainitické litiny s kuličkovým grafitem (ADI) / Jan Kohout Fakulta vojensko-technická druhů vojsk, Vojenská akademie v Brně, Stanislav Věchet Ústav materiálového inženýrství, Fakulta strojního inženýrství, VUT Brno
In: Slévárenství. -- Brno. -- ISSN 0037-6825. -- Roč. 49, č. 11-12 (200112), s. 653-659

Sýkora, Pavel
Údiv budící litina ADI / Pavel Sýkora ČVUT, Fakulta strojní
In: MM Průmyslové spektrum. -- Praha. -- ISSN 1212-2572. -- Roč. 4, č. 1-2 (200002), s. 46-47

Katalog Národní technické knihovny (http://aleph.techlib.cz/)
Výroba litiny s kuličkovým grafitem s vyšším obsahem křemíku pro automobilový průmysl = Production of spheroidal graphite cast iron with higher silicon content for automotive industry / Iva Nová ... [et al.]. --  21 il. Anglické resumé. 13 obr., 8 tabulek
In: Slévárenství. -- ISSN 0037-6825. -- Roč. 57, č. 11-12 (listopad-prosinec 2009), s. 391-396