absenčního půjčení publikací z embryologie

Text dotazu

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, jestli Vaše knihovna nabízí možnost absenčního půjčení publikací z embryologie ( Langmanova lékařská embryologie , Embryologie- Z. Vacek). Knihy nutně potřebuji a nevím, kde by se popřípadě v Praze daly sehnat. Děkuji.

Odpověď

Dobrý den,

"Langmanovu lékařskou embryologii" i "Embryologii" od Z. Vacka v Národní knihovně máme, ale bohužel je možné objednat si je pouze do studovny a studovat je u nás prezenčně. Zasíláme odkazy na záznamy z našeho katalogu. [ http://aleph.nkp.cz/F/?func=direct&doc_number=002148898&local_base=NKC ] a [ http://aleph.nkp.cz/F/?func=direct&doc_number=001493217&local_base=NKC ]. Když tyto odkazy otevřete, je zde kolonka exempláře, u níž je obrázek knížek, pokud na něj kliknete, objeví se Vám všechny exempláře, které v Národní knihovně máme a je zde také uvedeno, jak je možné si je půjčit (zda jen do studovny nebo absenčně).
Dále bychom Vám doporučili, abyste se podívala do souborného katalogu České republiky Caslin, kde najdete, v kterých všech knihovnách po České republice je tato kniha k dispozici. Zasíláme odkazy na záznamy v souborném katalogu. [ http://aleph.nkp.cz/F/?func=direct&doc_number=004482882&local_base=SKC ] a [ http://aleph.nkp.cz/F/?func=direct&doc_number=002702457&local_base=SKC ]. Po rozkliknutí tohoto odkazu, uvidíte záznam všech knihoven v České republice, které vlastní tuto knihu ve svém fondu. U uvedených knihoven jsou odkazy "lokální záznam" pokud na tento odkaz kliknete, dostanete se přímo do katalogu dané knihovny, kde se můžete podívat, zda mají tuto knihu k dispozici pouze prezenčně či absenčně. Pokud by se kniha nacházela v knihovně, v které nejste registrovaných čtenářem, můžete si knihu objednat pomocí meziknihovní výpůjční služby (MVS) u služby v knihovně, v které jste registrovaným čtenářem.
Velká část těchto knih je také volně dostupná na googl knihy. Zasíláme odkaz: http://books.google.cz/. Po zadání názvu knihy (např. Langmanova lékařské embryologie) či jméno autora do vyhledávače se Vám objeví odkaz na tuto knihu v elektronické podobě.

Obor

Informace o vydaných dokumentech

Okres

--

Knihovna

Národní knihovna ČR

Datum zadání dotazu

03.07.2012 11:55

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Kolik je 10 + 4?

Hledání v archivu