A. Hitler, a jeho děti

Text dotazu

Ráda bych se zeptala jestli měl A. Hitler nějaké děti s Evou Brawnovou, popřípadě kolik?

Odpověď

Z informací dostupných v Národní knihovně ČR vyplývá, že Eva Braunová neměla s Adolfem Hitlerem žádné děti .
Čerpali jsme z dokumentu:
GRÜNBERG, Karol. Eva Braunová: 15 let s Hitlerem. 1. vyd. Praha: Clarton, 1993. 134 s. ISBN 80-901620-0-2.