zvyšuje se agresivita černé zvěře vůči loveckým psům během lovecké sezóny?

Text dotazu

Zvyšuje se agresivita černé zvěře vůči loveckým psům během lovecké sezóny? A má vliv na chování této zvěře její zvyšující se počet? Jsou o tom informace ve vědeckých časopisech?

Odpověď

Dobrý den,

 tématu by se mohly věnovat tyto časopisy: Myslivost(č1/2013, 10/2013), Svět myslivosti, Lovecký pes.

Z volného internetu se nám podařilo zjistit tyto zdroje: www.myslivecke-forum.cz, www.loveckeforum.info, www.myslivost.cz, silvarium.cz