Zjištění ISBN

Text dotazu

Dobrý den, potřebovala bych dohledat ISBN u uvedené publikace: PROKOP, J. Škola jako sociální útvar. 1. vyd. Praha: PedF UK, 1996. Děkuji.

Odpověď

Dobrý den,

Uvádíme Vám úplný záznam publikace od J.Prokopa „Škola jako sociální útvar“ spolu s číslem ISBN:

* PROKOP, Jiří. Škola jako sociální útvar. Praha: Pedagogická fakulta Univerzity Karlovy, 1996. 44 s. Učební texty z didaktiky; č. 3. ISBN 80-86039-01-3.

Záznam můžete dohledat v bázích dostupných na adrese http://aleph.nkp.cz/F, především v online katalogu ČR (báze NKC), Souborném katalogu ČR (báze SKC) či v České národní bibliografii (báze ČNB).