Vydavatel časopisu Speciální pedagogika

Text dotazu

Prosím o sdělení, kdo vydává tento časopis. Chtěla bych si objednat předplatné časopisu \"Speciální pedagogika\".

Odpověď

Časopis Speciální pedagogika. Pedagogická fakulta Univerzity Karlovy. 1990- Praha: Pedagogická fakulta Univerzity Karlovy. 4x ročně. ISSN 1211-2720.

vydává Pedagogická fakulta Univerzity Karlovy.

Pro bližší informace o tomto periodiku bychom Vám doporučili kontaktovat Knihovnu Pedagogické fakuty UK (knihovna@pedf.cuni.cz).