Ukazatel EVA

Text dotazu

Dobrý den, chtěla byhc poprosit o radu. Počítám
ukazatel EVA konkrétní stavební firmy s.r.o. Zvolila jsem stavebnicovou
metodu. Hledám tedy hodnoty berizikové míry výnosu v letech 2007-2010 pro
toho odvětví a zároveň průměrnou hodnotu ROA průmyslu v letech 2007-2010.
Děkuji

Odpověď

Pro Vase vypocty muzete vyuzit materialy, ktere jsou volne dostupne na

strankach Ministerstva prumyslu a obchodu CR:

http://www.mpo.cz/cz/ministr-a-ministerstvo/analyticke-materialy/#category238