'Tuck Everlasting' od Natalie Babbitt

Text dotazu

Dobrý den,
ráda bych se zeptala, jestli je možné sehnat (zda byla někdy vydaná) knihu
'Tuck Everlasting' od Natalie Babbitt.
Předem mnohokrát děkuji za odpověď

Odpověď

Dobrý den,

nevím, zda máte na mysli vydání této knihy v českém překladu nebo Vás zajímá i kniha v angličtině.

Kniha Tuck Everlasting, autorky Natalie Babbitt, ve fondu Národní knihovny ČR není. Záznam o ní není ani v souborném katalogu www.nkp.cz, baze SKC).

Na internetu je možno získat velké množství odkazů na autorku knihy, popis knihy nebo na film, který byl podle knihy natočen. Kniha vyšla v angličtině v roce 1975 v USA, (New York, vydavatel Farrar, Straus and Giroux (BYR)) a má 139 stran.

Popis knihy na internetu uvádí, že jde o tajemství nesmrtelnosti (z kladného i záporného hlediska). Jedná se o novelu z oblasti fantazie a nyní už je považována za klasickou moderní dětskou literaturu; (prodalo se jí přes dva miliony výtisků).

Kniha je inzerována ke koupi na několika odkazech na internetu v různých cenových relacích.

Většina informací, které zde uvádíme, jsou pouze z internetu a nemůžeme je ověřit.