soupis poddaných podle víry 1651

Text dotazu

Dobrý den, prosím o pomoc s vyhledáním.
Baxa Johann (sedlák) Křenice, nar. snad okolo r.1680 - farn. Merklín i Chudenice
Kulhánek Johann, Štěpánovice, nar. snad okolo r.1660 - f.KT, pak Švihov
Hasnedl Pavel (sedlák), Ježovy, nar. snad okolo r.1690 - f.Vřeskovice
Bauer Václav (Paur) (sedlák),Borovy, nar. snad okolo r.1650 - f.Borovy
Všichni bydlištěm "spadají" pod SOA Plzeň.
Děkuji za jakoukoliv odpověď a přeji hezký den

Odpověď

Dobrý den,

Vámi vypsaná jména se nenachází ani v Soupisu poddaných podle víry z roku 1651 ani v rejstříku k Berní rule. Proto bychom Vám rádi doporučili webové stránky SOA Plzeň, kde naleznete zdigitalizované matriky Vámi požadovaných obcí: http://www.portafontium.cz/ .

* obec Křenice

- matrika narozených od roku 1670

- matriky sezdaných od roku 1670

- matriky zemřelých od roku 1675

* Štěpánovice

- matrika narozených od roku 1648 do roku 1705

- matrika narozených, sezdaných a zemřelých od roku 1784 do roku 1818

- matrika narozených, sezdaných a zemřelých od roku 1819 do roku 1851

* Ježovy

-  matrika narozených a sezdaných od roku 1651 do roku 1665

- matrika narozených, sezdaných a zemřelých od roku 1678 do roku 1707

* Borovy

- matrika narozených od roku 1630 do roku 1645

- matrika narozených, sezdaných a zemřelých od roku 1681 do roku 1690

- matrika narozených, sezdaných a zemřelých od roku 1690 do roku 1704