současné umění a společnost

Text dotazu

Dobrý den, hledám nějakou literaturu, současnou i historickou, kde bych našel odpověď na následující otázku: Jak reaguje umění na změny ve společnosti? například politické, katastrofy atd. asi spíše nějaká filosofická literatura předpokládám, ideálně kdyby bylo možné vypsat více variant literatury. díky za odpověď

Odpověď

Dobrý den,

touto problematikou se zabývá diplomová práce přiložená v příloze.

Potom bych doporučil například knihu Obhájce moderního umění - autor: Brdek, Zdeněk

V případě dalšího zájmu Vám můžeme na zadané téma zpracovat rešerši. Cena 20,- KČ + 1,- KČ za záznam.

Více informací zde: http://knih-pe.cz/index.php/2012-01-25-06-20-28

V případě zájmu o zpracování rešerše, vyplntě prosím objednávku odeslanou v příloze na email: naucne@knih-pe.cz

Přílohy