sekundární literatura (Bachelard, Viewegh)

Text dotazu

Dobrý den, potřebovala bych znát jména několika autorů sekundární literatury(tj. autoři, kteří napsali nebo píší recenze, kritiky) na Michala Viewegha a Gastona Bachelarda. Konkrétně na díla Báječná léta pod psa a Poetika prostoru. Děkuji za odpověď.

Odpověď

Dobrý den,

údaje o autorech recenzí můžete zjistit v bázi ANL (http://sigma.nkp.cz/F/).
Do pole předmět zadejte jméno autora, recenzovaných knih (Bachelard nebo Viewegh), anebo název knihy.
Zobrazí se vám seznam záznamů, jednotlivé záznamy můžete otevřít a prohlédnout podrobnější údaje.
Bachelardova Poetika prostoru vyšla pouze ve slovenském překladu (česky nikoli), v ANL najdete 1 recenzi na toto vydání a recenze na jiné Bachelardovy knihy.