Rozdíl mezi vydáními 333 tipů a triků pro CSS

Text dotazu

Nakladatelství Computer Press, dnes Albatros Media vydala v roce 2009 knihu 333 tipů a triků pro CSS. Napsal to Martin Domes. V roce 2011 vyšlo 2. aktualizované vydání. V čem se tato dvě vydání liší? Jsou to jen opravy překlepů nebo je nové vydání výrazně přepracované?

Odpověď

Dobrý den,

podle obsahu obou vydání je ve vydání z roku 2011 navíc jedna kapitola s názvem "Jak na více verzí Internet Exploreru ve Windows 7 pomocí Windows XP Mode".