Registrace studenta

Text dotazu

Dobrý den,
pokud se zaregistruji na rok jako studentka (je mi 15 let), mohu si půjčovat knihy z oddělení pro dospělé?
Předem děkuji.

Odpověď

Dobrý den,

pokud jste již dovršila 15 let, průkazka Vám bude platit ve všech odděleních Knihonvy města Hradce Králové, takže i v dospělém oddělení a v hudebním oddělení. Roční registrační poplatek pro studenty stojí 50 Kč. K registraci je třeba přinést občanský průkaz a potvrzení o studiu.