Radslavice včera a dnes u příležitosti 150 výročí F Slaměníka

Text dotazu

Přeji pěkný den I když jsem nevidomý od 2001 tak neustale se zajímám o historii Přerova a okolí. Knihy čtu pomocí skeneru, po delší době jsem objevil v knihovně knihu Radslavice včera a dnes u příležitosti 150. výročí narození F Slaměníka vyšla v roce 1995 ,ale nemohu ji číst pomocí skeneru protože při vložení bych ji rozlepil, velmi rád bych si přečetl můžete mi poradit jestli se dá ještě někde zakoupi abych ji rozlepil a naskenoval, nebo jetli je možné ji zakoupit v digitalizované verzi PDF apodobně. Omlouvám se za tento dopis. Jiří Rosmus Přerov Sušilova 17
www.rosmus.cz e-mail rosmus.cz

Odpověď

Dobrý den,

Po zběžném pátrání se zdá, že kniha bohužel není ve volném prodeji. Několik exmplářů bylo k dostání v antikvariátech, ale ani zde již není dostupná (je dobré však situaci kontrolovat průběžně, například za využití vyhledávače na webu http://muj-antikvariat.cz). Pokud jste tak již neučinil, doporučujeme kontaktovat OÚ Radslavice, který je uveden jako vydavetel knihy - je možné, že budou mít ještě pár výtisků k dispozici, nebo vás budou schopni k nějakým nasměrovat.

Omlouváme se, že jsme nemohli být více nápomocni.