Půjčení knihy z jiné knihovny

Text dotazu

V katalogu jsem nenašla knihu od Kate Mosse Labyrint, ráda bych se zeptala, zda je možno půjčit si jí prostřednictvím naší knihovny z knižního fondu knihovny nějakého jiného (nejbližšího) města.

Odpověď

Dobrý den,
knihu je možné objednat v naší knihovně prostřednictvím Meziknihovní výpůjční služby. Tato služba je bezplatná, hradí se pouze poštovné ve výši 60,- Kč za 1 titul (při vyzvednutí knihy). Knihu má např. Knihovna města Ostravy, knihovna v Hnojníku nebo v Opavě. Můžete se obrátit přímo na kolegyni, která MVS vyřizuje, paní Karasovou, a to na e-mailovou adresu: mvs@knih-havirov.cz. V mailu je potřeba uvést vedle informací o knize, Vašeho jména a kontaktu na Vás také číslo průkazky a  to, zda, souhlasíte se zaplacením částky 60,- Kč. Kolegyně vás upozorní, až kniha přijde.
Naše otvírací doba: po, út, čt, pá 8-18, St 13-18, So 8-12.