Publikace "MINCE FRANTIŠKA JOSEFA I. A KARLA I."

Text dotazu

Dobry den,
kdysi jsme meli doma publikace - katalogy na mince, ktere vydaval pan Vandas.

Jde primo o publikaci z roku 1990 a potrebuji tez 1991 + 1992 + 1993 hledam tam jednu informaci.
Opis te publikace:

Jaroslav Moravec
MINCE FRANIŠKA JOSEFA I. A KARLA I.
Nákladem vlastním
PRAHA 1990
(C) JAROSLAV MORAVEC JR., 1990

zadni list:
Náklad Jaroslav Moravec Praha
Rubensova 2181
100 00 Praha 10
1. publikace
1.vydání 1990
Náklad 2000 výtisků

Publikace neprošla redakční ani jazykovou úpravou.
Vytiskla polygrafická základna TESLA - VÚST

Odpověď

Dobrý den,

děkujeme Vám za využití našich služeb. Bohužel v našem fondu dané publikace nemáme.

Podařilo se mi dohledat tuto publikaci z roku 1992 v Katalogu Univerzity Karlovy :

      Zdroj               Centrální katalog UK

     Název               Mince Františka Josefa I. a Karla I.  : (1848-1918)   / Jaroslav Moravec

     Autor                Moravec, Jaroslav , 1924-

     Rok                  1992

     Předmět            František Josef I

     Předmět            mince

     Předmět            monografie

     MDT - třídění    929.652

     Vydání             2. dopl. vyd.

     Naklad. údaje         Praha   : Profil  , 1992.

     Fyzický popis       181 s.

     Sigla vlastníka     ABD113

Také jsem Vám našla další publikace od tohoto autora. Možná vámi hledanou informaci obsahují.

     Zdroj               VUK - katalog

     Název               Mince z Jablonce nad Nisou / Jaroslav Moravec / foto Jiří Pekárek a autor

     Autor                Moravec Jaroslav

     Další autor        Pekárek Jiří, 1927-2006

     Zdrojový dokument   Jablonec nad Nisou Jizerská kóta 0428. Č.5, září-říjen (1996), s.66-67 : čb. obr.

     Exempláře          ABE310

     Zdroj               Akademie věd ČR - knihovna

     Název               Bankovky a mince Česká národní banky 1993-1994

     Další autor        Hrdá, Alena

     Další autor        Kolínová, Alena

     Další autor        Kysilka, Pavel

     Další autor        Moravec, Jaroslav

     Další autor        Surga, Leopold

     Další autor        Tošovský, Josef

     Další autor        Vokatý, František

     Rok                  1994

     ISBN                 80-85903-00-8   195.00 Kč

     Poznámka            Rés. angl., něm.

     Naklad. údaje         Praha   : Nuga  , 1994..

     Fyzický popis       110 s.

     Edice                  Encyklopaedia Bohemica

     Sigla vlastníka     ABB036

     Zdroj               VUK - katalog

     Název               České mince 1993-2001 a medaile České mincovny 1993-2001   / Jaroslav Moravec

     Autor                Moravec, Jaroslav

     Rok                  2000

     Vydání             6. dopl. a rozš. vyd.

     Naklad. údaje         Jablonec nad Nisou     Brno   : Bižuterie Česká mincovna   : Merkur Revue  , [200-?].

     Fyzický popis       97 s.   čb. obr., tab.

     Sigla vlastníka     ABE310 [[Uměleckoprůmyslové muzeum / [Mus. of Decorative Arts - Praha]

     Zdroj               Souborný katalog ČR - monografie

     Název               České mince 1993-2005 a medaile České mincovny 1993-2005   / Jaroslav Moravec

     Autor                Moravec, Jaroslav

     Rok                  2005

     Vydání             7., dopl. a rozš. vyd.

     Naklad. údaje         Brno     Jablonec nad Nisou   : Merkur Revue   : Ornela  , 2005.

     Fyzický popis       217 s.   il.   21 cm

     Sigla vlastníka     ABA001 [[NK ČR / [National Library CR - Praha]

     Sigla vlastníka     ABA007 [[KNAV / [Library of the ASCR - Praha]

     Sigla vlastníka     BOA001 [[Moravská zemská knihovna / [Moravian Lib. - Brno]

     Sigla vlastníka     CBA001 [[JVK / [Rsrch.Lib.of South.Boh. - České Budějovice]

     Sigla vlastníka     KLG001 [[Středočeská vědecká knihovna / [Central Bohemian Rsrch. Lib. - Kladno]

     Sigla vlastníka     KVG001 [[Krajská knihovna / [Municipal Lib. - Karlovy Vary]

     Sigla vlastníka     LIA001 [[Krajská věd. knih. / [Rsrch. Lib. - Liberec]

     Sigla vlastníka     OLA001 [[Vědecká knihovna / [Rsrch. Lib. - Olomouc]

     Sigla vlastníka     PNA001 [[Studijní a vědecká knihovna / [Educ. & Rsrch. Lib. of Pilsener Rgn. - Plzeň]

     Sigla vlastníka     ULG001 [[Severočeská vědecká knihovna / [North Bohem. Rsrch. Lib. - Ústí nad Labem]

     ISBN                 80-903662-1-X (brož.)

     Zdroj               Akademie věd ČR - knihovna

     Název               České mince 1993-2005 a medaile České mincovny 1993-2005   / Jaroslav Moravec.

     Autor                Moravec, Jaroslav

     Rok                  2005

     Vydání             7., dopl. a rozšířené vyd.

     Naklad. údaje         Brno     Jablonec nad Nisou : : Merkur Revue  , 2005..

     Fyzický popis       217 s. : il.

     Sigla vlastníka     ABA007

     Zdroj               ČNB - české knihy

     Název               esk mince 1993-2005 a medaile esk mincovny 1993-2005   / Jaroslav Moravec

     Autor                Moravec, Jaroslav

     Rok                  2005

     Resumé              Kniha pojednv o eskch minc vydanch v letech 1993-2005 a medailch z let 1993-2005. Kniha je rozdlena na obecnou st pojednvajc vrob minc, povrchov pravy a raebnch proveden. Druh st je katalogov s popisem a fotografiemi jednotlivch druh minc

     Variantní název    Medaile esk mincovny 1993-2005

     Vydání             7., dopl. a roz. vyd.

     Naklad. údaje         Brno     Jablonec nad Nisou   : Merkur Revue   : Ornela  , 2005.

     Fyzický popis       217 s.   il.   21 cm

     Odkaz               http://www.mint.cz/files/Katalog_minci_a_medaili.pdf

     Thumbnail            http://www.obalkyknih.cz/api/cover?isbn=809036621X

     Sigla vlastníka     ABA001

     ISBN                 80-903662-1-X (bro.)