Poznámka pod čarou

Text dotazu

Dobrý den, omlouvám se, že ruším. Chci se prosím zeptat, kde bych našla nějaké příklady odkazování na díla, internetové stránky v poznámkách pod čarou ve zkrácené podobě? Nejsem si jistá, jak např. odkazovat na internetovou stránku apod. Předem moc děkuji. Nemcova

Odpověď

Dobrý den,

odkazování na webové zdroje je složitější. Množství údajů, které je možné o stránce nahledat se liší.

Zkuste se podívat na stránku:https://sites.google.com/site/novaiso690/

v levém menu si najdete druh dokumentu, který chcete citovat.

Nebo zkuste knihu:

Krčál, Martin a Teplíková, Zuzana. Naučte (se) citovat. 1. vyd. Blansko: Citace.com, 2014. 156, [46] s.ISBN 978-80-260-6074-1.