povídka M. Twaina

Text dotazu

Dobrý den,
ráda bych zjistila, zda v českém překladu vyšla povídka Marka Twaina s názvem My Watch, kterou napsal v roce 1870.
Děkuji a přeji hezký den

Odpověď

Dobrý den,

povídka "Moje hodinky" od Marka Twaina byla v českém jazyce vydána v knize Ze země dolaru, úplná citace titutlu:

TWAIN, Mark. Ze země dolaru: Výbor z povídek a črt. Praha: Práce, 1952. 471, [4] s. Živé dědictví; Sv. 17.

str. 106-109

Dostupnost knihy v českých knihovnách zjistíte v Souborném katalogu ČR na adrese http://aleph.nkp.cz/F nebo v Jednotné informační bráně www.jib.cz.