Podporované E-Book čtečky

Text dotazu

Dobrý den, rád bych se stal čtenářem ovšem vzhledem k časové vytíženosti by mi nejvíce vyhovovalo vypůjčování E-knih. Proto mám v plánu nákup E-Book čtečky ovšem ztrácím se v podpoře různých výrobců. Bylo by možné mi potvrdit zda jsou podporovány i čtečky značky PocketBook? Nejsem v tomto oboru zběhlý a tak se raději ptám. Předem děkuji za Váš čas
Jiří Němec

Odpověď

Dobrý den,

děkujeme za Váš dotaz. Informace o tom, které čtečky jsou vhodné na e-výpůjčky, naleznete na našich www stránkách - http://cbvk.cz/index.php?lang=CZ&s=izdroje&pg=eknihy

Zde je malé shrnutí - pokud chcete využívat e-knihy z produkce eReading, je nutné mít čtečku s operačním systémem iOS nebo Android, tj. otevřeným systémem, kam se dá nahrát aplikace pro vypůjčení eReading. Může to být i čtečka eReading, my máme velmi dobrou zkušenost s typem eReading.cz 4 Touch Light , cena nyní ca 2 500 Kč. Tu si můžete i u nás na dobu 1 měsíce půjčit. Pokud chcete využívat e-knihy prostřednictvím Flexibooks (učebnice, odborná literatura), je nutné si stáhnout softwarovou čtečku, kterou je možné nainstalovat do zařízení s operačními systémy Windows, Android a iOS.

Pokud byste potřeboval další informace, neváhejte se na nás obrátit.