Otevírací doba lidové půjčovny

Text dotazu

Dobrý den,

nedávno jste prodloužili otevírací dobu vědecké části knihovny. Plánujete něco podobného i v lidové půjčovně?
Lidová půjčovna je otevřená pouze do 18 hodin, což je pro pracující od rána do večera nestíhatelné. Navíc není ani možnost zajít do knihovny v sobotu. Není možnost prodloužit otevírací dobu lidové půjčovny alespoň v některé dny do 19 hodin?

Děkuji za odpověď a přeji hezký den,
Michaela Seifertová

Odpověď

Vazena pani Seifertova, dosel mi Vas dotaz na otviraci dobu knihovny.
K prodlouzeni otviraci doby od 1.1.2015 doslo v obou budovach, jak ve Velke Hradebni, tak i W. Churchilla, a to od 9 hodin (dosud bylo otevreno od 10 hodin). Nadale vsak je Velka Hradebni 49 otevrena do 19 hodin, zatimco W. Churchilla je otevrena do 18 hodin jiz tradicne od devadesatych let minuleho stoleti, kdy jsme budovu ziskali. O sjednoceni otviraci doby v obou budovach, protoze  rozdilna otviraci doba dela nekterym nasim uzivatelum problemy, nyni diskutujeme. Neni to jednoduche, protoze  v obou budovach je rada oddeleni, pricemz v kazdem z nich musi byt minimalne jeden zamestnanec. Navic objem mozdovych prostredku mame omezen. Prosim proto o trpelivost pri reseni teto zalezitosti.
S pozdravem

  Ing. Aleš Brožek
  Severočeská vědecká knihovna, p.o.
  The North Bohemian Research Library
  W. Churchilla 3
  CZ-400 01  Ústi nad Labem
  Czech Republic
  Tel./fax (+420)475 200 045
  Mobile +420731578269
  e-mail address: brozek@svkul.cz