Názvy vydávaných časopisů a novin v Plzni v roce 1859

Text dotazu

Prosím o seznam českých i německých periodik, které byly vydávány v Plzni v roce 1859, pro studijní účely. Děkuji

Odpověď

Dobrý den,

děkujeme za Váš dotaz. V Plzni roku 1859 byla vydávána tato periodika:

Pilsner Intelligenz- und Anzeigeblatt. Plzeň: Schmidt, 1858-1859.

Der Pilsner Bote: Wochenblatt für Unterhaltung, Belehrung und gemeinnützige Interessen. Pilsen: J.M. Schmid, 1854-1869.

Použité zdroje

Souborný katalog České republiky