Mimotělní krevní oběh v klinické praxi, Vladimír Lonský

Text dotazu

Máte v Regionální knihovně na půjčení knihu Mimotělní krevní oběh v klinické praxi od Vladimíra Lonského (nakladatelství Grada, 2004)?

Odpověď

Dobrý den,

knihu "Lonský, Vladimír. Mimotělní oběh v klinické praxi. Vyd. 1. Praha: Grada, 2004. 215 s., [14] s. barev. obr. příl. ISBN 80-247-0653-9" Regionální knihovna Karviná ve svém fondu bohužel nemá. Existuje ale možnost si ji objednat prostřednictvím meziknihovní výpůjční služby. Jedná se o službu placenou, cena za jeden titul je 100 Kč při dodání knihy. Musíte být čtenářem naší knihovny nebo se v Regionální knihovně Karviná zaregistrovat.

Přeji hezký den.