Malíř Stanislav Svoboda

Text dotazu

Na internetu jsem viděla záznam o Stanislavu Svobodovi, ale nemohla jsem
se dostat na stránku. Je nějaká přímá internetová adresa, kde bych
tuto informaci našla?

Odpověď

O internetové stránce o S. Svobodovi nevíme. Informace o něm můžete najít
ve těchto knihách:

Slovník českých a slovenských výtvarnýcn umělců 1950-2005. 15, St-Šam.
Ostrava 2005.ISBN 80-86171-24-8.

BROŽEK, Jaroslav. Výtvarné Ústí. Ústí nad Labem, 1999. ISBN 80-238-3856-3.