literatura na téma "kvalita života z psychologického pohledu"

Text dotazu

Dobrý den, ráda bych Vás poprosila o seznam publikací v českém jazyce týkající se tématu životní spokojenosti, nebo kvality života z psychologického pohledu.

Odpověď

Dobrý den,

K vašemu tématu zasíláme příklady záznamů o  literatuře vyhledané v bázi NKC Národní knihovny, http://www.nkp.cz /klíčová slova : osobnost, psychologie, žit, harmonie) :

-[Č.záznamu: 001855165]

Psychologie moudrosti a dobrého života / Jaro Křivohlavý. -- Vyd. 1.. -- Praha : Grada, 2009. -- 138 s.

- [Č.záznamu: 001859426]

Psychologie zdraví / Jaro Křivohlavý. -- Vyd. 3.. -- Praha : Portál, 2009. -- 279 s.

- [Č.záznamu: 002087495]

Základy psychologie zdraví / Bohumil Vašina. -- Vyd. 1.. -- Ostrava : Pedagogická fakulta Ostravské univerzity v Ostravě, 2009. -- 123 s

- [Č.záznamu: 002107670]

Vliv psychiky na zdraví : soudobá psychosomatika / Asbjørn O. Faleide, Lilleba B. Lian, Eyolf K. Faleide ; [z norského originálu ... přeložil a předmluvu napsal Jaro Křivohlavý]. -- Vyd. 1.. -- Praha : Grada, 2010. -- 240 s.

- [Č.záznamu: 002175972]

Udržitelnost zdraví : vědecká monografie / Vladislav Kukačka. -- 1. vyd.. -- V Českých Budějovicích : Jihočeská univerzita, Zemědělská fakulta, 2010. -- 228 s.

- [Č.záznamu: 001495029]

Psychosociální determinanty zdraví / Vladimír Kebza. -- Vyd. 1.. -- Praha : Academia, 2005. -- 263 s.

- [Č.záznamu: 001787721]

Kapitoly z psychologie zdraví : učební text pro vysokoškolskou výuku / Alena Vosečková, Zdeněk Hrstka. -- Vyd. 1.. -- [Brno] : Univerzita obrany, 2007-. --    sv. :

- [Č.záznamu: 002415325]

106 zlatých pravidel pro spokojený život / [Richard Templar ; překlad Milina Krajčovičová, Daniel Helekal]. -- 2. vyd.. -- Praha : Grada, 2013. -- 233 s.

- [Č.záznamu: 002236546]

Jak sladit práci a osobní život : --a udržet si tělesnou i duševní pohodu / Lothar J. Seiwert, Brian Tracy ; [překlad Daniel Helekal]. -- 1. české vyd.. -- Praha : Grada, 2011. -- 162 s.

-[Č.záznamu: 000109416]

Lexikon psychologie / Milan Nakonečný. -- 1. vyd.. -- Praha : Vodnář, 1995. -- 397 s. : il. ; 25 cm

 Google Books:

[ http://aleph.nkp.cz/F/?func=direct&doc_number=000109416&local_base=NKC

- [Č.záznamu: 002172356]

Psychologie a její význam v životě dospělého člověka [elektronický zdroj] / Marie Vágnerová. -- Vyd. 1.. -- Liberec : Technická univerzita, 2010 [i.e. 2011]. -- 1 CD-RO

Internetové odkazy :

http://cs.wikipedia.org/wiki/Osobnost

http://cs.wikipedia.org/wiki/Psychologie_osobnosti