Leszek Król, publikace

Text dotazu

Dobrý den,

prosím o radu a informaci, zda se u Vás nachází publikace autora:
prof. Dr. Ing Leszek Król.

Budeme vděční za veškeré tituly.

Odpověď

Dobrý den,
v naší knihovně jsme nalezli dva tituly tohoto autora:

Hlavní záhlaví Król, Leszek
Název Redukcja bezposrednia rud zelaza / Leszek Król
Vydání 1. wyd.
Naklad.údaje Katowice : Slask, 1983
Popis (rozsah) 303 s.

Hlavní záhlaví Król, Leszek
Název Nowoczesny wielki piec / Leszek Król, Eugeniusz Mazanek
Naklad.údaje Warszawa : Państwowe Wydawnictwo Naukowe, 1973
Popis (rozsah) 342 s., lit.
VedlZ-osobní jm. Mazanek, Eugeniusz

V souborném katalogu caslin - www.caslin.cz - jsme dále našli 3 publikace:
1.
Hlavní záhlaví Król, Leszek
Název Konstrukcja i urządzenia wielkiego pieca / Leszek Król
Nakl. údaje Gliwice : Śląsk, cop. 1989
Popis (rozsah) 481 s.

Ve fondu OSA001 [Moravskoslezská věd.knih. Ostrava] -- sign. G 193.930
OSD002 [VŠB - TU Ostrava - Ústřední knih.] -- sign. 238088

2.
Hlavní záhlaví Król, Leszek
Název Nowa metoda oceny pracy wielkich pieców / Leszek Król
Vydání 1. wyd.
Nakl. údaje Kraków : Akademia Górniczo-Hutnicza, 1971
Popis (rozsah) 57 s.

Ve fondu OSA001 [Moravskoslezská věd.knih. Ostrava] -- sign. G 91.954

3.
Hlavní záhlaví Mazanek, Eugeniusz
Název Spiekanie i grudkowanie rud / Eugeniusz Mazanek, Leszek Król, Stefan Zieliński
Vydání 1. wyd.
Nakl. údaje Katowice : Śląsk, 1974
Popis (rozsah) 250 s.

Ve fondu OSA001 [Moravskoslezská věd.knih. Ostrava] -- sign. G 110.164

Ve světovém katalogu www.worldcat.org jsme navíc nalezli tuto publikaci:

Źelgruda
autor: Leszek Król
Publisher: Stalinogród : Państwowe Wydawnictwa techniczne, 1953

Tento dokument jsme ale bohužel nezjistili v českých knihovnách.