kopírování publikace z meziknihovní výpůjčky

Text dotazu

Dobrý den,
přes kamaráda, co má průkaz v AVČR mám do příštího čtvrka vypůjčenu cennou publikaci, kterou pořebuji k výzkumu. Bylo by možné ji u Vás okopírovat? Má 700 stran a nestihnu ji do té doby dočíst.

Odpověď

Dobrý den,

Váš dotaz se ocitl v Národní knihovně ČR a z jeho formulace nám není jasné, jestli jste mínila kontaktovat nás nebo Knihovnu AV ČR. Co se týče Národní knihovny, kopírování je zde možné v samoobslužném režimu (cena je 2,50 Kč za 1 stranu kopie ve formátu A4, možný je jen černobílý tisk). Pro vstup do studoven, ve kterých jsou k dispozici kopírky, je nutné předložit platný průkaz čtenáře NK ČR nebo jednodenní vstupenku, již můžete zakoupit na místě. Reprografické služby na zakázku s využitím předloh nepocházejících z fondu NK ČR naše knihovna neposkytuje.

V případě zájmu o informace ohledně podmínek kopírování v Knihovně AV ČR, kontaktujte prosím tamější kolegy (infoknav@knav.cz; telefon: 221 403 208).