Knihy o rytectví

Text dotazu

Rád bych nahlédl do těchto knih:
Fr. Joseph: Klenotník a zasazování drahokamů
V. Hauff, R. Neubert: Návod, jak se lze naučiti ryteckému umění
Jos. L. Němec: Zlatník, rytec a ciselér
Ch. Janitzer: Návrhy pro rytce a zlatníky

Odpověď

Dobrý den,

děkujeme Vám za využití našich služeb. Je nám líto, ale tři ze seznamu požadovaných
dokumentů nezná Česká národní bibliografie a nepodařilo se je lokalizovat ani v jednom
z těchto katalogů:
AVU - katalog, Akademie věd ČR - souborný katalog , Souborný katalog
ČR - monografie,  GVU Ostrava - katalog , Moravská galerie - katalog , Národní galerie -
katalog, NTM - katalog, UPM - katalog, VŠUP - katalog , MU Olomouc - katalog, NK ČR - staré
tisky,  UK - centrální katalog, NFA - katalog dokumentů, NTK - katalog, BIBSYS - souborný
katalog , GBV - souborný katalog, IDS Basel/Bern, IDS NEBIS, Library of Congress , OLIS - souborný katalog , Slovenské centrum dizajnu.

Jediný níže uvedený dokument můžete požadovat meziknihovní výpůjčkou ze Studijní
a vědecké knihovny Plzeňského kraje.
NĚMEC, Josef Ladislav. Zlatník, rytec a cislér. Praha  : Stát. ústav pro učebné pomůcky škol průmysl. a odbor., 1922. 44, 1 s.
Lokace : BOA001 [[Moravská zemská knihovna / [Moravian Lib. - Brno]