Evropské rodinné právo

Text dotazu

Dobrý den, prosín o informaci, zda-li mám šanci v ČR sehnat následující prameny, pokud ano, tak kde?, Předem ďěkuji za odpověď.
1)Evropský zákon o rodině (European family law in action), v akci. Volume II - Maintenance Between Former Spouses Svazek II - údržba Mezi bývalých manželů
- autoři Katharina Boele-Woelki (ed.), Bente Braat (ed.), Ian Curry-Sumner (ed.) maart 2003 | ISBN 978-90-5095-296-5 | xxiii + 495 blz. | brožovaný
vydavatel Intersentia, Antverp, 2003

2)Principy Evropské Rodinné právo týkající Rozvod a údržba Mezi bývalých manželů
Katharina Boele-Woelki, Walter Pintens, F. Ferrand , Cristina González-Beilfuss , Maarit Jänterä-Jareborg , Nigel Lowe , Dieter Martiny(ed.) Ferrand, Cristina González-Beilfuss, Maarit Jänterä-Jareborg, Nigel Lowe, Dieter Martiny (ed.)Listopad 2004 | ISBN 978-90-5095-426-6 | xii + 170 blz. | brožovaný
3)Harmonizace rodinného práva v Evropě: historického hlediska
Máša Antokolskaia Listopad 2006 | ISBN 978-90-5095-576-8 | xxvii + 566 blz. | brožovaný
4)Pokládající právních systémů a principy Evropské Rodinné právo: Rozvod a údržba Esin Örücü (ed.), Jane Mair (ed.) mei 2007 | ISBN 978-90-5095-577-5 | xviii + 270 blz. | brožovaný
5)"Konvergence" a "Rozdíl rodinného práva v Evropě
Máša Antokolskaia (ed.) oktober 2007 | ISBN 978-90-5095-690-1 | xiv + 282 blz. | brožovaný
6) Evropské výzvy v současné Rodinné právo
Katharina Boele-Woelki (ed.), Tónová Sverdrup (ed.) februārī 2008 | ISBN 978-90-5095-692-5 | xix + 424 blz. | brožovaný.

Odpověď

Dobrý den,
odpovídáme na Váš dotaz zaslaný prostřednictvím služby Ptejte se knihovny.
K orientaci ve fondech knihoven slouží katalogy nebo souborné katalogy a služby, např. http://www.caslin.cz, http://www.jib.cz apod. Dle těchto zdrojů nejsou tituly č. 1 a 2 ve fondech knihoven v ČR. Titul  s názvem European Family Law in Action : Maintenance Between Former Spouses je dostupný v plném textu na adrese:
http://books.google.cz/books?id=8goedbtjWnwC
Výňatek z titulu Principles of European Family Law Regarding Divorce and Maintenance Between ... je dostupný na adrese:
http://books.google.cz/books?id=_kRCWBkFx30C

Další tituly v ČR jsou:
č.3 - Masarykova univerzita v Brně, Právnická fakulta, sig. O-1988 (volný pouze prezenční exemplář)
č.4 - Masarykova univerzita v Brně, Právnická fakulta, sig. O-2110 (půjčeno do října 2010)
č.5 - Masarykova univerzita v Brně, Právnická fakulta, sig. M-4391 (volný duplikát a)
č.6 - Masarykova univerzita v Brně, Právnická fakulta, sig. O-2111 (půjčeno do října 2010).
Pokud máte zájem o výpůjčku, žádejte ve výpůjčním protokolu Studijní a vědecké knihovny Plzeňského kraje meziknihovní výpůjčku.