Diagram železo - uhlík

Text dotazu

Potřebovala bych nástěnný plakát, formátu přibližně 100 x 70 mmm, Diagramu železo - uhlík i staršího vydání.

Odpověď

Dobrý den,

diagram Fe-C v plakátové či jiné podobné formě a ještě k tomu k prodeji není na volném internetu k nalezení. Zkoušeli jsme i různé internetové obchody, aukro, antikvariáty, vydavatelství apod.

Tím, kdo by Vám mohl pomoci, by mohla být společnost, která dodává již léta pomůcky tohoto typu do škol, tj. SEVT, a. s. (www.sevt.cz).
Ve své nabídce mají i výukové tabule ve formátech, které požadujete.
Zkuste tedy kontaktovat pracovníky firmy, zdali někdo v minulosti neměl podobný požadavek a nedodali by výrobek i Vám, případně jestli by Vám onu tabuli sami nezkonstruovali. Kontakty (http://www.sevt.cz/kontakty/): +420 283 090 315, +420 283 090 332,