darování knih

Text dotazu

Vážení, mám doma nespočet různých knih, které by jistě i jiným udělali radost. Můj dotaz zní: lze knihovně darovat knihy nebo máte regálek na chodbě, kam může veřejnost knihy vkládat aby si je někdo jiný mohl odnést? děkuji, Bartšová

Odpověď

Dobrý den,

děkujeme Vám za nabídku starších knížek. Pokud je chcete darovat dalším čtenářům, můžete je vložit do regálu mezi vstupními dveřmi. Budova je otevřená každý pracovní den od 8 do 18 hodin.