čísla 1947 z roku 1947, 25 z roku 1975, 31 a 32 ročníku 1980 časopisu Ventil

Text dotazu

Vážení kolegové, chtěl bych Vás poprosit o informaci, zda se ve vašich sbírkách nacházejí čísla 1947 z roku 1947, 25 z roku 1975, 31 a 32 ročníku 1980 časopisu Ventil (noviny zaměstnanců AZNP).
V našem archivu tato čísla chybí a rádi bychom naše výtisky doplnili.
Pokud ano, sdělte mi prosím, jak by bylo možné zajistit papírové kopie a
verzi pdf s OCR.

Odpověď

Dobrý den,

Národní knihovna ČR vlastní pouze první čtyři ročníky časopisu Ventil.
Nabídnout Vám tedy můžeme papírovou kopii vybraných čísel z roku 1947.
Cena za jednu černobílou kopii A4 = 2,- Kč, barevná kopie A4 = 12,- Kč, k ceně  za kopie je připočítáván příplatek za přípravu předloh = 30,- Kč.
Hotové kopie je možné si vyzvednout osobně v Referenčním centru NK ČR či nechat zaslat poštou (účtováno také balné (35,- Kč) a poštovné (dle ceníku České pošty s.p.) - viz Ceník placených služeb a poplatků Národní knihovny České republiky: http://www.nkp.cz/pages/page.php3?page=sluz_cenik.htm.
V případě zájmu o kopie potvrďte prosím svoji objednávku na e-mailové
adrese: reference@nkp.cz.

Dle Souborného katalogu ČR - Seriály ( http://aleph.nkp.cz/cze/skcp ) vlastní další čísla periodika následující knihovny:
 ABA010 [Národní muzeum - Knihovna Praha]
Roky: 1954-1995 -- odd. periodik

  ABA013 [NTK Praha] -- sign. III 60092
Roky: 1954-55,58 -- svazky 1948-50,1953 ztraceny

  KLG001 [Středočeská vědecká knihovna Kladno] -- sign. RR II/50
Roky: 1977-95

  OLA001 [Vědecká knihovna Olomouc] -- sign. III 171.028
Roky: 1948-,59-95
Svazky: 4,14-49