Bohuslav Tablic : O literních svazcích Slowákuw s Čechy a Moravany ...

Text dotazu

Potrebujeme spresniť a identifikovať tento záznam:
Bohuslav Tablic : O literních svazcích Slowákuw s Čechy a Moravany v nynější i někdejší době.
In: O literních svazcích Slowákuw s Čechy a Moravany nynější i někdejší době, Praha, 1846, s. 18.
Môžete nám, prosím, pomôcť a poslať nám kompletný bibliografický údaj ?

Odpověď

Dobrý den, podařilo se nám nalézt a ověřit tuto bibliografickou citaci:
Bohuslav Tablic : O literních svazcích Slowákuw s Čechy a Moravany v někdejší i nynější době.
In Časopis Českého museum XVI, 1842, str. 579 - 594.

Informace jsme získali z tohoto pramene:
Bibliografia písomníctva slovenského na spôsob slovníka od najstarších čias do konca r. 1900 : s pripojenou bibliografiou archeologickou, historickou, miestopisnou a prírodovedeckou / sostavil Ľudovít V. Rizner. -- V Turčianskom sv. Martine : Matica slovenská, 1934, sv. VI., str. 3.

Časopis Českého museum můžete v katalozích Národní knihovny nalézt také pod názvem Časopis společnosti wlasteneckého Museum v Čechách. Citovaný časopis je dostupný v Oddělení rukopisů a starých tisků v Národní knihově ČR.