autoři hudby a textu k písni Christmas Star

Text dotazu

Potřbuji znát autora hudba a autora textu písně Christmas Star, kterou zpívá David Pomeranz a název vydavatelství, které vlastní autorská práva.

Odpověď

Dobrý den,
bohužel se nám nepodařilo najít informace, které Vás zajímají. V různých vyhledávačích na internetu píseň i informace o interpretovi lze najít, ale přesné citace tam nejsou.  Pouze u jednoho odkazu jsme našli: David Pomeranz Vánoční hvězda texty jsou chráněny autorskými právy Davida Pomeranze, jinak pouze pro vzdělávací účely a osobní použití.
Doporučujeme, abyste se obrátil pro radu na agenturu Dilia,  http://www.dilia.cz/18-hudebni-agentura , která u nás zastupuje sice asi většinou české autory a interprety, ale mohla by Vám podat cenné informace, jak máte postupovat.