Zapůjčení knih v této době

Dobrý den, jakým způsobem lze vybrat, zapůjčit si a vyzvednout knihy v Městské knihovně Kolín v Husově ulici.
Děkuji

od středy 17. 2. začneme fungovat v režimu výdejního okénka.

Výdejní okénko bude otevřeno na hlavní budově v Husově ulici ve vchodu do Oddělení pro dospělé a na pobočce na sídlišti v Benešově ulici v hlavním vchodu vždy v pondělí, ve středu a ve čtvrtek od 9 do 12 a od 13 do 17.

Máte-li zájem o půjčení knih, napište nám jejich seznam mailem, zatelefonujte nebo si knihy blokujte přímo v našem on-line katalogu. Knihy Vám vyhledáme a připravíme k vyzvednutí.

Knihovnictví, informatika, všeobecné, referenční literatura

Kolín

Městská knihovna Kolín