vyhledání v archivu Jabloneckých novin z 1969-1970

Text dotazu

Chtěla bych nahlédnout do Jabloneckých novin z let 1969-1970.Je možné i jinak než u vás v knihovně?Ta je pro mě trošku dál.Děkuji.

Odpověď

Dobré ráno Vám přeji z MK v Jablonci nad Nisou:-)
Jablonecké noviny z let 1969-1970 v naší knihovně nearchivujeme. V databázi periodik NK ČR v Praze jsem našla, že pravděpodobně potřebujete Noviny pracujících Jablonecké bižuterie, které vycházely od roku 1965 do roku 1990, ale ty jsou uložené pouze v NK ČR v Praze. Pokud je název hledaných novin jiný, obraťe se se svým požadavkem na vedoucího studijního

oddělení a periodik pana Lukáše Fogla z KVK v Liberci (fogl@kvkli.cz), který Vám rád poradí.
                                                                                                         OOS - Alena Rozkovcová