stažení 1G dat z Uschovna.cz

Text dotazu

Potřebuji 1G dat stáhnout na pamě´tovou usb kartu a nevím zda čas potřebný ke stažení bude stačit?
Kolik dat a kolik času je potřeba k přenosu?
Děkuji

Odpověď

Dobrý den,

Prostřednictvím serveru úschovna.cz je možno posílat a vyzvedávat zásilky do 7 GB zdarma a bez registrace a uložená zásilka je na serveru k dispozici po dobu 30 dní. Domníváme se tedy, že by vůbec neměl být problém stáhnout z tohoto serveru obsah o velikosti 1G dat na paměťovou kartu, neboť právě od toho tento server je.

Úschovna.cz sice neuvádí rychlost stahování, ale podobný server ulož.to uvádí jako nejvyšší možnou rychlost stahování 300kB/s.

Dle internetové aplikace https://prevodyonline.eu/cz/rychlost-pripojeni.html je při rychlosti 300kB/s stažen 700MB soubor za 39m 49s a 4GB DVD je staženo za 7h 53min 1s.

Odhadovaná délka stažení by měla být okolo 2 hodin, záleží však na rychlosti připojení.

Nezbývá než to zkusit.

Pro příště doporučujeme dotazy podobného typu směřovat spíše na technickou podporu týmu úschovna.cz (info@uschovna.cz, +420 226 807 210, 9-17h– v pracovní dny), kterých se to bezprostředně týká – my oproti tomu nemáme potřebné odborné zaměření.

Další osvědčenou internetovou úschovnou je kromě serverů úschovna.cz a ulož.to například i http://www.leteckaposta.cz/

Děkujeme za Váš dotaz a přejeme hezký den.