stažení 1G dat z Uschovna.cz

Text dotazu

Potřebuji 1G dat stáhnout na pamě´tovou usb kartu a nevím zda čas potřebný ke stažení bude stačit?
Kolik dat a kolik času je potřeba k přenosu?
Děkuji

Odpověď

Dobrý den,

Prostřednictvím serveru úschovna.cz je možno posílat a vyzvedávat zásilky do 7 GB zdarma a bez registrace a uložená zásilka je na serveru k dispozici po dobu 30 dní. Domníváme se tedy, že by vůbec neměl být problém stáhnout z tohoto serveru obsah o velikosti 1G dat na paměťovou kartu, neboť právě od toho tento server je.

Úschovna.cz sice neuvádí rychlost stahování, ale podobný server ulož.to uvádí jako nejvyšší možnou rychlost stahování 300kB/s.

Dle internetové aplikace https://prevodyonline.eu/cz/rychlost-pripojeni.html je při rychlosti 300kB/s stažen 700MB soubor za 39m 49s a 4GB DVD je staženo za 7h 53min 1s.

Odhadovaná délka stažení by měla být okolo 2 hodin, záleží však na rychlosti připojení.

Nezbývá než to zkusit.

 

Pro příště doporučujeme dotazy podobného typu směřovat spíše na technickou podporu týmu úschovna.cz (info@uschovna.cz, +420 226 807 210, 9-17h– v pracovní dny), kterých se to bezprostředně týká – my oproti tomu nemáme potřebné odborné zaměření.

Další osvědčenou internetovou úschovnou je kromě serverů úschovna.cz a ulož.to například i http://www.leteckaposta.cz/

Děkujeme za Váš dotaz a přejeme hezký den.

Obor

Výpočetní technika

Okres

--

Knihovna

Národní knihovna ČR

Datum zadání dotazu

29.03.2016 09:39

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Kolik je 10 + 4?

Hledání v archivu