Seznam titulů časopisů

Text dotazu

Dobrý večer, nemáte prosím k prodeji časopis Tina vaříme pečeme č. 11 z roku 2004 a Velikonoční chvilku pro Tebe z roku 2007. Na časopisy jsem se ptala v redakci, ale tam je už bohužel nemají a tak mi poradili ať zkusím knihovny. Předem děkuji za odpověď. Lajsková Monika

Odpověď

Dobré ráno:-)
Žádný z Vámi hledaných titulů časopisů v knihovně nemáme a ani nebyl odebírán.
Alena Rozkovcová - OOS MK