Registrace v knihovně

Text dotazu

Dobrý den, chtěla bych někomu dát jako dárek registraci ve vaší knihovně a chtěla jsem se zeptat, zda je možné vyřídit u vás čtenářskou průkazku na třetí osobu bez jeho osobní účasti, příp. co bych k tomu potřebovala.

Děkuji za odpověď.

Odpověď

Pěkné pondělní poledne:-)
Darovat  průkazku do naší knihovny je dobrý nápad, ale i tak je třeba,
aby budoucí držitel průkazky osobně podepsal přihlášku a potvrdil tak souhlas s
knihovním řádem...
Do 10.srpna 2009 je však oddělení pro dospělé čtenáře uzavřeno z důvodu
rekonstrukce. Pokud  chcete tento dárek dát dítěti do 15 let, oddělení pro
mládež má o prázdninách otevřeno každé úterý a čtvrtek od 9 do 12 a od 12,30
do 17 hodin. Bližší informace o darování členství v naší knihovně Vám rády
sdělí knihovnice v půjčovních hodinách:-)
Alena Rozkovcová - OOS