Prodloužení výpůjček

Text dotazu

Dobrý den,když jsem se přihlašovala do knihovny,paní mi řekla že si mohu prodloužit vypůjčení knížky přes také internet a nedávno jsem si vypůjčila 2 knihy a potřebuji je prodloužit přes internet,ale nevím jak a na webových stránkách knihovny jsem nic nenašla o tom že by to vůbec prodloužit přes internet šlo,proto se ptám,jak to mohu prodloužit přes internet?Předem děkuji za odpověď.

Odpověď

Pěkné dopoledne,
oddělení pro dospělé bude po rekonstrukci otevřeno 11.8.2009. Knihy si
prodlužovat nemusíte, protože během mimořádného uzavření knihovny sankční
poplatky nenabíhají:-) Postup ale najdete na internetu tak, že si na hlavní stránce knihovny kliknete na levé straně na Hledáme v katalogu (přímý odkaz: http://knihovna.mestojablonec.cz/redakce/index.php?clanek=15519&xuser=&lanG=cs&slozka=5832), kde je v šestém odstavci  popsán postup na prodloužení Vašich výpůjček.

                                                               Alena Rozkovcová - OOS MK